Привітання “Слава Україні! Героям Слава!” буде закріплене і для поліцейських

Україна

Відповідні правки будуть внесені до законопроекту “Про внесення змін у деякі закони України з питань проходження військової служби”, який Верховна Рада розгляне у другому читанні вже наступного тижня, повідомляє Департамент комунікації МВС України. 

Рішення прийняте 6 вересня, на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх прав Вадим Троян.

«”Слава Україні! Героям слава!” – це привітання використовували під час Революції гідності. Ще раніше ним послуговувалися справжні патріоти своєї Батьківщини – герої УПА та ОУН. Це слова з сакральним змістом, якими нарешті мають вітати всіх захисників України та борців за її незалежність», – сказав заступник глави МВС.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 7549 від 5 лютого “Про внесення змін у деякі закони України з питань проходження військової служби”, яким пропонується, серед іншого, законодавчо закріпити в Статуті внутрішньої служби Збройних Сил України привітання “Слава Україні!” і відповідь – “Героям слава”.

Статут поширюється на Державну прикордонну службу, Національну   гвардію, СБУ  та інші  військові формування,  створені  відповідно  до  законів  України.