На Житомирщині бійці-добровольці отримали довгоочікувані посвідчення

Суспільство

Сьогодні у приміщенні прес-центру Житомирської обласної ради відбулося вручення посвідчень бійцям-добровольцям АТО. Вручили посвідчення перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Захід пройшов у святковій атмосфері з квітами, словами вдячності  та  привітаннями.

“Щиро вітаю всіх зі святом, бажаю незламної волі та мужності, надійного тилу, міцного здоров’я та мирного й щасливого майбутнього кожному з нас, нашим рідним, усій Україні! Хай божественний покров Пресвятої Богородиці простягається над нами, оберігаючи від бід, зла та усіляких негараздів. Слава Україні! Слава її захисникам! Ці посвідчення- маленький подарунок від обласної влади до свята!”,– у промові наголосив перший заступник

На 17-й сесії обласної ради 26 липня депутати майже одноголосно прийняли рішення, яким затверджується посвідчення «Бійця-добровольця антитерористичної операції» у Житомирській області.

Порядок виготовлення, обліку, видачі, заміни та знищення посвідчення «Бійця – добровольця АТО» визначено відповідним Положенням. Згідно з положенням, посвідчення є офіційним документом, що засвідчує особу, яку визнано бійцем-добровольцем АТО у Житомирській області та є підставою для користування соціальними гарантіями, передбаченими регіональними програмами. Підставою для видачі посвідчення є рішення комісії з визнання бійців – добровольців АТО.

Процедуру визнання бійцями-добровольцями АТО жителів області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань визначає затверджений Порядок. Згідно з Порядком, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, і яка брала безпосередню участь у бойових діях та надала відповідні документи, що підтверджують факт участі в АТО. На сьогодні комісією визнано бійцями-добровольцями АТО 10 жителів Житомирщини.

12.10 1

12.10 2

12.10 9

12.10 8