Порошенко дав команду фронту зупиняти окупантів усією наявною зброєю

Україна

Президент Петро Порошенко наказав керівникам операції Об’єднаних сил на Донбасі в якості вогню у відповідь застосовувати всі підпорядковані їм сили і засоби.

Про це він сказав на зустрічі із командирами бригад Збройних сил, Нацгвардії і Державної прикордонної служби в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область, передає “Укрінформ”, повідомляє Українська правда.

За його словами, треба бути готовими до будь-яких сценаріїв – як до оборони, так і до ефективного контрнаступу.

“Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення операції Об’єднаних сил, проте дозволяю і наказую застосовувати всі підпорядковані вам сили і засоби в якості вогню у відповідь для збереження життя наших людей”, – сказав Порошенко.

Він додав, що армія повинна воювати не числом, не великою кров’ю, а якістю та професіоналізом.

Він підкреслив, що його вимога – не здавати жодного клаптика української землі, і водночас сьогоднішнє прохання і наказ – ми маємо зберегти кожного українського воїна.

“Ми не маємо права воювати радянськими методами, коли перемога досягалася ціною численних втрат. Армія повинна воювати не числом, не великою кров’ю, а якістю та професіоналізом”, – наголосив Глава держави.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що в України має бути можливість силового повернення окупованих територій Донбасу, і армія має бути готова до будь-яких сценаріїв.