16 грудня відбувся бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity»

Без категорії

Перший бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» став історією!  16 грудня 8 спікерів та 130 учасників протягом майже семи годин розглянули та осмислили стратегічне планування власного бізнесу. Захід відбувався в Житомирському державному технологiчному університеті.

На початку форуму Денис Шемякін та Олександр Слабицький з команди підтримки реформ Мінекономрозвитку виступили з темою «Стратегія бізнесу. Кращі практики великого бізнесу на службі малого та середнього бізнесу». Вони подали своє бачення алгоритму розробки та впровадження стратегії, а також розкрили можливості отримання державної підтримки для малого та середнього бізнесу в Україні сьогодні.

Другим спікером була Світлана Саламатова – фахівчиня із розвитку партисипативного стратегічного управління та лідерства з темою «Секрети успішної стратегії компанії: розкриття людського потенціалу». Вона показала, які можливості надає фасилітація для стратегічного розвитку підприємства, як знайти синергію в щоденних процесах життя підприємства.

Далі учасникам форуму було запропоновано на вибір 4 воркшопи:

  • «Персонал як стратегічний ресурс. Методи протидії вигоранню» від Валентина  Кіма – бізнес-тренера, психолога-експерта телеканалів «Україна», «1+1» та СТБ.
  • «Істинна сила стратегічного маркетингового планування» від Володимира Котика – CEO & founder рекламна агенція «Кран» та Оксани Супруненко – менеджера по роботі з корпоративними клієнтами рекламної агенції «Кран».
  • «Стратегічна сесія: як перетворити глобальні плани в реальні дії» від Ірини Венгловської – бізнес-тренера, фасилітатора.

І потужною крапкою, а точніше, знаком оклику форуму стала лекція Павла Шеремети «Прорив-2019: стратегія та впровадження». Вона почалась із питання до аудиторії: «Чи ваші цілі на 2019 рік великі, амбітні?»

Павло Михайлович показав основні макроекономічні тренди світу і місце України на цьому фоні. Висновок аудиторії: прорив, зсув реальності, нові підходи до стратегічного планування мають впроваджуватись нашими підприємцями якнайшвидше.

Наприкінці команда організаторів форуму і засновників «CommUnity»: Ірина Венгловська, Ірина Гаврилюк, Володимир Котик, Олексій Смолянов та Сергій Твардовський щиро подякували керівництву ЖДТУ та всім учасникам за плідну співпрацю.

Остання нетворкінг-зустріч цього року відбудеться 20 грудня – і вона буде присвячена темі 
«Фасилітація для бізнесу: Практичний кейс одного з учасників зустрічі» (модератор – Ірина Венгловська, місце дії – конференц-зала готелю «Україна»).

Щиро дякуємо активним підприємцям Житомира! Єднаємось!

Сайт клубу: community.in.ua