Країна потребує порядності, – Коцюбко

Без категорії

20 лютого 2018 року на майдані Корольова в Житомирі о 18-00 годині вшановували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Після покладання квітів, керівництво міста та області як вітром здуло. 

Вітром здуло також і чиновників, які працюють в Житомирській облдержадміністрації та Житомирській міській раді. І залишилось десятка два людей. 

Це показало, що житомиряни, не хочуть приходити і вшановувати пам’ять разом з чиновниками, які сплюндрували пам’ять людей, які загинули. Чому? Тому що, нічого не змінилося після Революції, стало ще гірше. Тому житомиряни не хочуть бути разом з владою, котра довела Державу до такого стану, який ми зараз бачимо. 

Але мені було цікаво послухати людей, котрі виступали у мікрофон. На жаль, чиновники та можновладці цього не почули. Мабуть тому вони і повтікали так швидко.

Дивлячись, як спілкуються депутати Верховної Ради України від Житомирщини з людьми на різних зустрічах, я побачив, що вони, ці депутати, впевнені, що вони знову пройдуть до Верховної Ради. А чому? А тому, що у них є гроші, і на ці гроші вони купляють пенсіонерів, так звану групу підтримки. Групі підтримки кажу, що до тих пір, доки ви будете спілкуватись з депутатами Верховної Ради, будете дивиться їм у очі, чекаєте подаяння з їх нечесних рук, доки ви це робите, у вашому житті нічого не зміниться. 

Ми побачили реакцію депутатів і їх відношення до людей. А яке у них відношення – прямо в очі брешуть не соромлячись. Я ще раз зроблю вам, депутатам, зауваження, що країна потребує порядності. Я вам відкриваю очі – це не чотирнадцятий рік.

Телебачення Житомирщини стало приватним, і показує людям перекручену картинку, котра потрібна владі. Розкажу цікаві речі – очільником партії «За життя» на Житомирщины призначено Борислава Розенблата. Тобто Розенблат на 100% партію «За життя» на Житомирщині утопив та поховав. Бо усі знають, хто такий Розенблат, особливо ті, хто подивився фільм НАБУ про агента Катерину.

До речі, фільм – шедевр. Я шість годин його дивився, як шість хвилин. Як беруть долари, як тонами привозять бурштин. Але київський Рабинович, незважаючи на ці всі страшні речі, призначив Розенблата керувати партією «За життя» на Житомирщині.

На Майдані у Києві всеукраїнське телебачення не показало солдатів, котрі вимагали відставки усіх без виключення депутатів Верховної Ради та передачі влади Громадському Порятунку.

21 лютого виконком міста Житомира виніс проект рішення про створення призовної медичної комісії та затвердження її складу. Я пропоную, щоб усі ці члени комісії першими пішли служити. В мене питання до депутатів міської ради Житомира – чого ви не йдете захищати Україну, ви не старі, ви молоді, так чому ви не на фронті?

Мої шановні друзі, житомиряни, дозвольте подарувати вам кліп від дуже талановитого митця Олександра Шалаєва під назвою «Мої маленькі патріоти». Цей кліп був створений ще в далекому 2014 році і розказує про нас – про житомирян.

25 лютого 2018 року о 12-00 Колодзінський запрошує усіх на Майдан Корольова на Віче. Мікрофон вільний.”

Олександр Коцюбко