Художників запрошують малювати «Житомир VPositive»

Культура

У рамках відзначення Днів Європи у Житомирі відбудеться  ІІІ Міжрегіональний живописний пленер «Житомир VPositive».

Про це повідомляє сайт міської ради.

З 11 до 18 травня фахівці живопису та портретного нарису з різних міст та регіонів України працюватимуть в історичній частині Житомира (вул. Кафедральна, Замкова гора, Голова Чацького, парк культури та відпочинку тощо) та інших районах міста та його мальовничих околиць (Гідропарк, Зарічани, Тригір’я, Дениші тощо). Організатор Пленеру: управління культури Житомирської міської ради.

Захід проводиться  з метою сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл і напрямів України, популяризація сучасного візуального образотворчого мистецтва.
Пленер «Житомир VPositive» проводиться у жанрі «олійний живопис», «портретний нарис» раз на рік.
Відбір учасників Пленеру здійснюватиметься Оргкомітетом до 10 травня 2018 року на основі надісланих на e-mail: kylt@zt-rada.gov.ua у електронній формі документів та матеріалів:Заявка-анкета (завантажити тут);

Копія паспорту із зазначенням адреси реєстрації та копія ідентифікаційного коду.

За підсумками творчих завдань буде визначено по одній кращій роботі у кожній з двох обов’язкових номінацій, організовується виставка відібраних робіт. Також буде проведено інтернет-голосування на  приз глядацьких симпатій.

Адреса та контакти Оргкомітету:

10014, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 21, тел/факс 0412 437977 e-mail: E-mail: kylt@zt-rada.gov.ua. Координатори по роботі з художниками-учасниками Пленеру: Дубініна Олена Павлівна – директор художньої школи Житомирської міської ради, моб.тел: 067 683 16 25, Валуєва Наталія Ігорівна – директор Дому української культури, моб.тел: 098 599 45 50.