Працівників житомирської міської ради вчать, як професійно не згоріти

Без категорії

Ефективність роботи держслужбовця значною мірою залежить від здатності протистояти стресам та професійному вигоранню. Авральні навантаження, дедлайни, багатозадачність, відсутність порозуміння з керівництвом – все це породжує негативне ставлення до своєї роботи і призводить до фізичного і емоційного виснаження, а зрештою – до професійного вигорання.

Саме з метою попередження та подолання професійного вигорання 18 працівників Житомирської міської ради беруть участь в інтенсивному 2-денному тренінгу «Професійне вигорання», який проходить в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку міста Житомир 21-22 червня 2018 року.

Про це повідомляє сайт міської ради Житомира.

Учасники тренінгу навчаються розпізнавати симптоми емоційного виснаження, діагностувати синдром професійного вигорання за допомогою прогресивних методик, а також відпрацьовують техніки нормалізації емоційного стану. Теорія і необхідні знання подаються у форматі міні-лекцій і одразу відпрацьовуються у рольових іграх і кейсах, розроблених спеціально під потреби держслужбовців.

У міській раді вірять, що з новими знаннями обстановка у будинку з годинником стане комфортнішою для всіх: і для працівників Житомирської міської ради, які надають державні послуги, і для містян, які очікують високої якості послуг