Стокгольмський синдром у дії! Або потяг до суїциду! Кожному своє🤷♂️🙄 Кожен сам обирає свою долю! 100 років тому теж “усталі от вайни” і захотіли “міра”, потім вимерли, зараз тей же самий потяг! Ну що ж, будь ласка: Ваше право!🔱
![](https://reporter.zt.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191125_172818.jpg)
Стокгольмський синдром у дії! Або потяг до суїциду! Кожному своє🤷♂️🙄 Кожен сам обирає свою долю! 100 років тому теж “усталі от вайни” і захотіли “міра”, потім вимерли, зараз тей же самий потяг! Ну що ж, будь ласка: Ваше право!🔱