Список відповідальних вчинків створюємо разом!

Суспільство

Центр демократії та верховенства права в рамках усеукраїнського проєкту “100 вчинків відповідальних громадян” відкриває реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників 20 міст України, зокрема Житомира.

«100 вчинків відповідальних громадян» – це довгостроковий проєкт, що має на меті сформувати всеукраїнську спільноту відповідальних громадян, підвищити рівень відповідальності суспільства в Україні, створивши список зі 100 вчинків відповідальних громадян.

Учасники та учасниці з Житомира та області створюватимуть список відповідальних вчинків, які позитивно впливають як на власне життя, так і на життя родини, громади, держави.

Ці списки з 20 міст у подальшому стануть основою для об’єднаного загальноукраїнського списку, з якого шляхом голосування буде обрано ТОП-100 вчинків. Разом із медіапартнером The Ukrainians буде створено 10 яскравих відеоісторій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян України.

Організатори прагнуть залучити якомога більше відповідальних громадян будь-якої професії, віку чи статі: студентів, підприємців, ІТ-спеціалістів і митців, учителів, лікарів, держслужбовців чи депутатів місцевих рад.

Для участі потрібно заповнити форму. На кожну подію буде відібрано до 25 учасників.

Тож не зволікайте і приєднуйтесь, щоби з упененістю сказати: «Ми зробили цей список разом!»

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8779O0ZrStg-fwbaiFRm38zk7wR_XS2CeYVLiyGNoc9_DaA/viewform?fbclid=IwAR0Pm-9JmlGuV6IJRGjB7lCBiI4uoOirEf4dMx7d0–IF9goLVMMVA2LW9U