Голова обласної ради Володимир Ширма вручив медикам Житомирщини премії імені О.Ф.Гербачевського

Суспільство

У Житомирі 15 червня вітання на свою адресу приймали працівники медичної галузі Житомирщини. Професійне свято – День медичного працівника – традиційно відзначається у третю неділю червня.

З цієї нагоди у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулись урочисті збори медичної спільноти області.

Вітання та слова вдячності медикам області висловили голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Якщо запитати, яка професія є найважливішою, то кожен називає свою. Але медичні працівники мають дар від Бога – рятувати життя і здоров’я людини. Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Ваше розуміння процесів реформування, що наразі тривають у медичній сфері, щоденна сумлінна робота,  високий професіоналізм та відданість справі – це запорука успішного майбутнього нашої держави. Адже  здоров’я української нації – наше найбільше багатство», – сказав Володимир Ширма.

Окремо він подякував ветеранам медичної галузі, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей  і звернувся до молоді, яка тільки починає свою медичну діяльність, зазначивши, що їх завдання – увібрати все краще, що накопичено попередниками, стати для них гідною зміною.

З нагоди професійного свята Володимир Ширма та Ігор Гундич вручили відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, зокрема премії імені О.Ф.Гербачевського.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Дипломом лауреата обласної премії імені О.Ф.Гербачевського за 2018 рік та премією у розмірі трьох посадових окладів згідно з тарифною ставкою головного лікаря обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського відзначено:

Василя Бориса – головного лікаря Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання;

Романа Борущака – заступника головного лікаря з хірургічної допомоги комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради;

Світлану Данилюк – завідуючу пологовим  відділенням комунальної установи «Центральна міська лікарня № 1» м. Житомира;

Оксану Лук’яненко – заступника головного лікаря з організаційно- методичної роботи комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради;

Тетяну Шевченко – завідуючу дитячим психоневрологічним відділенням Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради.

1aaaadenmedyka2

1aaaadenmedyka6

1aaaadenmedyka8

1aaaadenmedyka3

1aaaadenmedyka9

1aaaadenmedyka10

1aaaadenmedyka11

1aaaadenmedyka12

1aaaadenmedyka13

1aaaadenmedyka14

1aaaadenmedyka5

1aaaadenmedyka7

Прес-служба обласної ради